esküvői ruhatervezés

nem tudtok véletlenül valami jó esküvői ruhatervező programot?
linkeljetek légyszi.köszi

Neo
Neo

Bonogirl esküvőd lesz, vagy miért kérdezed?

igen szeretnék lassan,viszont nem egy gazdag családból való vagyok,de szerencsére nőiruha-tervező a szakmám.így gondoltam varrok magamnak,olyat amilyet én akarok.

Szerintem az a legjobb, ha magadnak varrod, mert olyan biztosan nincsen másnak. Milyen stílusra gondoltál? Milyen ruhát képzeltél el magadnak?

pánt nélkülire gondoltam,aminek a mellrésze szív formájú,és igazi szép hófehér tüll anyagból az alját.

vagy még ez is jó lenne pánt nélkül

jaj ez nagyon szép

Ezek nagyon igényes ruhák, tetszik az ízlésed! Nekem is az ilyen típusúak jönnek be. Neked személy szerint melyik a kedvenced?

tényleg?pedig soksknak nem tetszenek ezek a habos babos ruhák,de szerintem ilyen egy igazi esküvői ruha nem?nekem az utolsó tetszik a legjobban.

Szerintem is ilyennek kell lennie egy esküvő ruhának. Nekem is az a véleményem, hogy az utolsó a legszebb. Mennyi idő egy ilyet megvarrni?

bennem az a jó,hogy ha eltervezem,hogy akarom,akkor egy nap amíg megtervezem,kiszabom,aztán képes vagyok egész éjszaka varrni.de ha ezt fogom varrni,akkor lassan fogom csinálni,hátha közben meggondolok valamit.jaj már alig várom,hogy egy ilyen ruhában állhassak az oltár előtt.de az még odébb lesz.egyébként tetszenek a szatén ruhák is,de ezek jobban.

Ha kész lesz a ruha, majd mutatsz róla képet? Nagyon kíváncsi vagyok.

persze,de agyaltam,hogy először megvarrom kicsiben.

hát egy méteresre kb

értem. Te egyébként nem gondoltál még arra, hogy pénzért varrj esküvői ruhát másoknak?

nem szeretek másnak varrni.egyszer varrtam egy csajnak egy nacit,és nem feszült rajta annyira,mint ahogy azt ő gondolta.nagyon csúnyán beszélt velem,és akkor megfogadtam,hogy soha többé nem varrok másnak.

hát előfordul az ilyen. azért ne vegye a kedvedet, hogy magadnak varrj még, a saját magad örömére!

magamnak szoktam varrni.varrtam egy rucit meg akarjátok nézni?

igen! képet kérünk!!!

engem is érdekelne a ruhád, megmutatod?

de nem kiröhögni! a mell része ilyen buggyasztott

Figyelj, ez nagyon korrekt kis ruci! Szerintem ennél jobb nem is kell. Tetszik a színe!

Dejó! Nagyon jó! Milyen anyagból van?

Aranyos ruha, jó a mintázata, tetszik. Mennyi idő volt elkészíteni?

rugalmas anyagból.

két nap volt.úgy volt hogy ebben megyek lagziba,aztán mégsem mentünk.

Nagyon szép a ruhád. Ügyes vagy! Szerinted mennyi érdemes szánni egy esküvői ruhára?

hogy érted?ha te varrod magadnak?

nem, hanem ha megcsináltatom valakivel.

hát ha viszed az anyagot,akkor szerintem olyan 30-40 ezer körül.de ez csak tipp.

az nem is sok egy új ruhához képest!

persze hogy nem sok.én nem értem hogy tudja valaki felvenni ezen a kivételes napon más,használt ruháját nem?

hát én is inkább újba mennék, de szerintem majd varratni fogok egy egyszerűbbet, nekem nem kell a sok csicsa. szerinted az szép ha egy menyasszonyi ruha tele van fodrokkal meg egyéb csicsákkal? mert szerintem nem.

egy esküvői ruha, ami szerintem szép, azon nincsenek csicsák ahogy te fogalmaztál. szerintem egy szép anyagból van megvarrva, és szépen illeszkedik.

szép az egyszerű szatén anyagból varrt ruhák,de nekem az igazi habos babos tüllösek tetszenek.nem kell rá csicsa.

bonogirl írta:
szép az egyszerű szatén anyagból varrt ruhák,de nekem az igazi habos babos tüllösek tetszenek.nem kell rá csicsa.


a habos babos ruhák nekem se jönnek be.

Ha jó ruhát akarsz tervezni, akkor szerintem először nézz meg egy csomó példát, és gyűjtsd össze azokat, amelyek tetszenek.

Nekem is varrsz majd esküvői ruhát?

CAD-ben biztos meg lehet csinálni.

Budapesten vannak jó cégek, viszont ott drágább egy ruhát megvarratni.

Neo
Neo
Aki keres, az talál.

Nagyon jók ezek a programok, köszi!

Még írhattok, ha találtok valami jó programot ehhez.

Írj választ, oszd meg a tudásod másokkal!