Mikor lesz óraátállítás 2015-ben?

Mikor lesz óraátállítás 2015-ben?

Neo
Neo
2015 március 29 hajnali 2-ről 3-ra kell állítani az órákat. (veszítünk egy órát)
2015 október 25 hajnali 3-ről 2-re kell állítani az órákat. (nyerünk egy órát)

Köszönöm a választ!

Megmondom őszintén már nagyon unom az óraátállítást, szerintem tök felesleges az egész, csak megkavarodik tőle az ember.

Vanda
Vanda
ja tök hülyeség az egész

kritikus
kritikus
Ez is a kormány hibája!
Már rég beszüntethették volna ezt az egész óraátállítást!!!!
Nem is értem, miért van még mindig törvényben olyan dolog, ami az embereknek csak rossz!
Én nekem minden évben problémát okoz az egész, nektek nem?
Ti hogyan tudtok átállni?

bizseri
bizseri
Szörnyen, nagyon szörnyen! Főleg a nyárira!!!

bandibacsi
bandibacsi
Arra is kellene gondolni az óraállításkor, hogy a munkahelyek egyenlőtlen elosztása miatt a fél ország ingázik .Így is 4-kor kelni, de valakinek ez sem elég, inkább legyen 3! Csak egy kis tekerés az órán. Feküdjenek le hamarabb. Ja, hogy fél 11-ig világos van, és éjfélkor még 30 fok dögmeleg? Vegyenek légkondit! Miért van az óraállítás: állítólag áramot spórolunk vele. Hogyan? Rejtély! De a légkondik miatt több fogy. Ha nem kellene korán kelni, sok lakásban elég lenne szellőztetni, nem kellene annyi légkondi. Szóval megéri?

bandibacsi
bandibacsi
Annyit még hozzátennék: Nekem gyanús, hogy arra való az egész, hogy többen haljanak meg infarktusban. Másra ugyanis nem jó.

Nekem nagy nehézségeket okoz az óraátállítás, mert felborul a biológiai órám, és hetekbe telik átszoknom.

Valaki:))
Valaki:))
Tudjátok egyáltalán, h mire való az óraátállítás?

Valaki) írta:
Tudjátok egyáltalán, h mire való az óraátállítás?


Elvileg arra való, hogy áramot spóroljunk vele, de sokan kételkednek ebben.
Vannak bizonyos számítások a neten, amelyek szerint nem éri meg, mások szerint pedig igen is megéri.
Szerintetek van értelme?
Ki szavaz arra, hogy valóban takarékoskodunk ezzel?

paplan
paplan

Freeman írta:
Köszönöm a választ!

Írj választ, oszd meg a tudásod másokkal!