milyenek az avon termékek?

milyenek az avon termékek?

Rita
Rita
Számomra a legmegfelelőbb kozmetikumokat az Avon gyártja, pont ezért csatlakoztam hozzá, hiszen így olcsóbban kapom meg, mintha mással rendeltetem meg. Sokmindent kipróbáltam régebben, de nekem ez vált be, nemcsak a minőség, a mai világban az ár is számít.

Szia Rita! Ez jól hangzik! Nem is tudtam, hogy így olcsóbban lehet náluk venni! Hogyan lehet hozzájuk csatlakozni?

Rita én sok Avon terméket használok.
Hogyan tudnék olcsóbban beszerezni arckrémet például?
Nálad lehet ilyeneket olcsóbban rendelni?

Rita
Rita
Szia!

Egy regisztráción múlik, s máris olcsóbban vásárolhatsz. Nem kell megijedni tőle, ez semmire nem kötelez. Ezt így leírni elég összetett, mert sokmindenről kell tájékoztatni ehhez, de a lényeg, hogy a kötelezettséged annyi, hogy amit megrendelsz, azt ki kell fizetni 14 napon belül S még ajándékot is ad a a cég, amikor csatlakozol, na meg rengeteg kedvező ajánlatot csak akkor érsz el, amikor Avon kolleganővé válsz Hol laksz? Simán be tudlak regizni. Amúgy valaki azt írta, hogy MLM az Avon. Ez nem igaz!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Nem MLM, teljesen más a rendszer!
Üdv:Rita

Ez nagyon jól hangzik Rita! Örülök, hogy semmire nem kötelez, már elegem van a kötelezettségekből.
Te szerinted érdemes csatlakozni? Mert kicsit tartok ettől, de igazából érdekel.
Budapesten élek, te hol laksz?

Szia! Én tőled 50 km-re élek. Ha rendszeresen használod a termékeket, akkor természetesen megéri csatlakozni, semmi félnivalód nincs! Legfeljebb marad a zsebedben pénz, s nem kell minden katalógusból rendelni sem! Kevés helyen van ekkora szabadságod, itt te döntesz! Egy személyes találkozás keretein belül teljes felvilágosítást tudok adni, s ha úgy döntesz, akkor van rá mód, hogy elkezd az avonos pályafutásod is Elérhetőséget ha írsz priviben, akkor tudunk egyeztetni is. Az e-mail címem nem titkos elvileg az oldalamon megtalálod!
üdv.Rita

Igen, már látom az email címed! Köszi!
Személyesen hogyan tudunk találkozni? Szoktál így csoportosan bemutatót tartani, vagy egyesével foglalkozol az új belépőkkel?

Szia! Szoktam csoportosan is beszélgetni, elmondani a lehetőségeket, termékeket nézegetni, kipróbálni, de van amikor egyénileg teszem ezt. Talizni általában úgy szoktam az érdeklődőkkel, hogy megbeszélünk egy helyet és időpontot aszerint, hogy egyedül szeretne-e bekukkantani a mi kis világunkba, sokan hoznak magukkal további érdeklődőket is, persze itt semmi nem kötelező!- vagy az általam megszervezett csoportos sok helyről érkezőknek megfelelő helyszínre jelentkezik. A következő helyszínünk Dabas, de persze szoktam az igényekhez igazodni. Mivel most sokan vannak szabadságon, nyaralnak stb. inkább több egyéni, vagy kisebb csoportos rendezvényeket szervezek. Nem tudom milyen az időbeosztásod, mennyire vagy mobil?
Üdv:Rita

Szia!

Egy egyszerű regisztrációval máris árengedményhez jutsz! Olvasgasd végig az itteni beszélgetéseimet, s többet megtudsz a mi kis Avon világunkról!
Üdv.Rita

Hát végül is mobil vagyok, de gondolom valamikor biztos jársz pesten, aztán akkor leülhetnénk egy kávéra vagy valami. Vagy hogyan gondoltad?

Szia!

Attól függ te mikor szeretnél belefogni az avonos életbe Persze Pesten is előfordulok időnként, semmi gond vele, akkor úgy szervezem az utazásaimat, hogy egy nap több érdeklődővel is tudjak találkozni, vagy csoportot szervezek Pestre

Nekem nem annyira sürgős, de mondjuk szeptembertől jó lenne. Most még úgyis elmegyek nyaralni, szóval augusztusban úgysem tudnék vele komolyan foglalkozni. De addig beszélhetünk róla itt. Hátha lesz még kérdésem

Oké, kellemes nyaralást kívánok Neked, s bármi kérdésed van, nyugodtan kérdezz akár e-mailben is! Üdv:Rita

Oké majd írok. Nagyon rendes vagy hogy ilyen közvetlenül elmondod a lényeget.

szívesen segítek Jó éjt! Üdv.Rita

Én imádom az Avon termékeket, de nem tudtam, hogy ott lehetek viszonteladó is! Te az van Rita? Mióta csinálod?

Szia Kata!

Én több mint másfél éve, lassan 2 hogy az Avon csoport tagja lettem. Imádok evvel foglalkozni, és még sokat spórolok is. Aki szereti az avonos termékeket, annak érdemes saját néven rendelni, mert kedvezményben részesül, sőt ajándékot is sokszor kapunk Ha érdekel ez a lehetőség, akkor az oldalamon kinn van az e-mail címem írj oda, vagy itt ,bármi kérdésed van, nyugodtan kérdezz!
Szép napot! Üdv:Rita

Ez tetszik! Lehet saját néven is rendelni sokat?

Szia!

Igen, természetesen lehet! Sőt minél több a rendelésed, annál nagyobb a kedvezményed!
üdv:Rita

Ez jó! Mert a kedvezmények mindig jól jönnek, nem igaz?

Így van, ebből van rendesen pénzünk s a saját rendelésünket is tudjuk fedezni belőle

Ez kb. hány százalékot jelent?

elég sok ahhoz, hogy megérje dolgozni vele.

Tehát akkor gondolom nem ilyen 1-2 százalék, hanem több annál nem?

Na az ez nevetséges lenne! sokkal több persze

Jó csak mert engem egyszer be akartak szervezni valami MLM rendszerbe már nem is emlékszem a nevére, nem valami híres cég. Aztán mondták, hogy 1,5% a jutalékom minden terméken. Azóta kicsit elment a kedvem az egésztől... De remélem nálatok azért több a lehetőség.

Hát kedves Kata, jobb ha az ilyen rendszerektől távol tartod magad. ebből jó nem sülhet ki!

Nos a 1.5 %-ot olyan MLM égek adják, amelyeknél kb. 600ezres porszívóval házalsz..................................... itt 2-7ezer Ft közötti parfümök, ékszerek, kiegészítők, sminkszerek, s számos termék van a palettán megfizethető áron, tehát nem lenne helytálló csak ekkora kedvezmény.

Rita! Akkor megnyugodtam!
Jack-nek pedig üzenem, hogy ha nem tud építő jelleggel hozzászólni, akkor inkább ne is szóljon hozzá! Köszönöm!

Nos a kritikák hozzá tartoznak az élethez, én már megtanultam kezelni őket Nem vagyunk egyformák, s a véleménykülönbségek ne befolyásoljanak téged sem! Mindenkinek van egy saját egyénisége, s aki szkeptikus, hát legyen az. Bántó kifejezéseket viszont kérem kerülje mindenki, emberek vagyunk, egyszerűen "vesézzük a témát" személyeskedés nélkül! Köszönöm mindenkinek az őszinte hozzászólásokat!

Így van! A személyeskedésnek nincs semmi értelme!

Erről van szó!

Ha valakit megbántottam, akkor elnézést! Kicsit már fáradt voltam a poszt írásakor...

Semmi gond, akinek nem inge, ne vegye magára!

Erről van szó! Akinek nem inge, az ne vegye magára. De eléggé elkanyarodtunk a témától nem?

Én használok Avon borotvahabot, mert jó az ár/érték aránya!

gondolom a For Menre gondolsz igen, jó a borotválkozó zselé is sok pasi vevőm van ezekre a termékekre- is

Igen, arra gondolok! Azt használom. A boltban szoktam megvásárolni.

Avon ponton gondolom, mert boltban nem árusítható!

Igen, azt hiszem ott vettem!


A témához:
Én imádom az Avon termékeket, szerintem nagyon jó a minőségük!

Én is szerettem őket anno, ez is motivált az értékesítéshez. Amiben hiszünk, azt el is tudjuk adni!

Ebben biztos vagyok!

Én is, itt vagyok élő bizonyítéknak

Én láttam már Avon terméket, állítólag jók.

Én is látom jóideje nap mint nap őket, sokat rendelnek is belőle, mert tényleg jók! Ebből élek

Ebből élsz? Hogyan?

Értékesítem a termékeket az Avonnak

Ja alkalmazott vagy? Mostmár értem.

Nem! a katalógusból értékesítek

Mármint bolti eladó vagy?

Nem, nem vagyok bolti eladó! Katalógusa van az Avon cégnek, s abból rendelnek a vevők, én meg kapom a forgalom után a jutalékot! Olvasd végig a beszélgetéseinket erről a témáról, s akkor többet megtudsz róla

Ja bocsi félreértettem! Szóval akkor mint alvállalkozó nem?

nem vagyok vállalkozó sem

De akkor milyen jogviszonyban vagy a céggel? Ha se nem vagy alkalmazott, se nem vagy vállalkozó?

Szerződéses jogviszonyban

Szóval akkor változó javadalmazással, mint magánszemély?

igeeeen

Na, a végére csak kitaláltam

Gratulálok!

Köszönöm


Nem vagyok én hülye

Senki nem is mondta ezt rólad!

Tudom

nemtom

Neo
Neo
kicsit leült a téma, miről volt szó?

Nagyon jók az AVON termékek, én rendszeresen használom őket.

én nagyon jó véleménnyel vagyok az avon termékekről, nagyon jó a minőségük, jó áron vannak

Emi
Emi
Nekem csak pozitív tapasztalataim vannak az Avon termékekkel kapcsolatban.

Kedvenc

Köszönöm a véleményeket. Én még mindig jó véleménnyel vagyok róla.

névtelen
névtelen
Nekem bejönnek az Avon termékek.

Anonymus
Anonymus
bénák nem tom

Írj választ, oszd meg a tudásod másokkal!