Hogyan lehetek színész?

Híres hollywoodi színész akarok lenni. Hogyan lehetséges? Van rá esélyem?

azt kell tenned amit matek órán is tettél, úgy kell tenned mintha értenéd és máris színész vagy

Lucky Luke írta:
Híres hollywoodi színész akarok lenni. Hogyan lehetséges? Van rá esélyem?


Szerintem gyakorolj sokat, és keresd a lehetőségeket. Menj el a színjátszó körbe, később pedig próbálj bekerülni olyan főiskolára vagy egyetemre, ahol tanítanak színjátszást.

Neo
Neo
Először is legyen egy nagy adag szerencséd, és sok-sok tehetséged!

Szerencse kell hozzá szerintem.

Szerintem lehetséges, de rá kell tenned az egész életedet, hogy elérd!

Lehet híres hollywoodi színész, de nagyon sokat kell tenned érte.

Jelentkezz olyan iskolába, ahol tanítják a színészetet.

előszőr menj el egy színész iskolába. végezd el, és ha sármos vagy sok esélyed lehet

van rá esélyed. de akkor ki kell költöznöd Los Angeles-be, mert egyébként máshogy nem tudsz bejutni ebbe az iparágba.

mindenképpen menj színész iskolába

Minden lehetséges, amit csak elképzelsz. Ha eléggé hiszel benne, akkor valóra válik.

Van rá esélyed, de nagyon jól meg kell tanulnod angolul. Ez legyen az első. Olyan szintre kell fejlesztened az angol kiejtésed, hogy ne lehessen érezni a magyar akcentust. Ez nagyon nehéz, de nem lehetetlen. Bár egy bizonyos kor után már nagyon nehéz ezt megtanulni. Ha még fiatal vagy, akkor sikerülhet.

Megoldható, de igazából elég kicsi rá az esély.
Ha nagyon tehetséges vagy, gazdag, és jók a kapcsolataid, akkor talán.

bali
bali
En is szinesz szeretnek lenni ( fiu 13 ) .Elolvastam Vin Diesel történetét az ő élete ugy indult ,a haverjaival be akartak torni egy szinhazba amire Zt hittek h elhagyatott de elkaptak oket es buntetes helyet kaptak egy forgatokonyvet es minden nap 4 orara elkelett menniuk szerepre aztan vin foiskolara indult zinezetire kozben bbizonsgiorkent dolgozott .Nem volt meg hires ezert saj maga irt egy forgatókonyvet es mar csak pnz kelett hoza .Es amikor befejeztek a filmet ,bemutatak akkor kezdtek erdeklodni utana a producerek es egy fesztivalon talalkozott egy producerrel aki el inditotta az utjan es inentol mar ment minden .

Neo
Neo
Magyarként elég nehéz hollywoodi színészként befutni, mivel ott is rengetegen próbálkoznak, akik valószínűleg sokkal jobban beszélik az angolt mint Te, és azért ez jelentősen megnehezíti a dolgot. Hacsak nem második anyanyelved az angol. De nem hiszem, hogy csak Hollywoodban lehet befutni. Először próbálkozz Magyarországon, és fuss be itt. Utána ha elég jó vagy, akkor lehet, hogy megkínálnak egy külföldi szereppel. Szóval szerintem mindenképpen itthon kezdd el, és ha már elértél egy nevet, akkor meg lehet próbálkozni külföldön.

Nem tudom, hogy lehetséges-e, de próbáld meg, hátha sikerül.

Menj el először egy színházba dolgozni, mint statiszta, aztán mellékszereplő, aztán talán egyszer főszereplő, ott úgyis kiderül, hogy van-e hozzá tehetséged.

Anonymus
Anonymus
Menj el castingokra, ezt pedig úgy tudod megtenni, ha beregisztrálsz casting cégekhez.

Írj választ, oszd meg a tudásod másokkal!