Mit kérdezzek egy fiútól?

Mit kérdezzek egy fiútól?

Neo
Neo
Ha tudod, hogy mi az érdeklődési köre, akkor próbálj meg arról kérdezni. Pl. ha szereti az autókat, akkor kérdezd meg, hogy látta-e legutóbb a forma1-et. Ha azt mondod neki, hogy Te is oda vagy az autókért, akkor biztos érdekelni fogja, amit mondasz.

Kérdezd meg hogy van, hogy telt a napja, miket szokott csinálni, mi a kedvenc hobbija. Arról kérdezd, ami érdekli, mert arról biztos szívesen beszél, ahogyan az előttem szóló azt már említette. De attól függ milyen szituációban vagy, vagy csak cseteltek, vagy személyesen. Szerintem kérdezz bátran akármit, ami eszedbe jut, nem kell túlreagálni a dolgot.

Azt kérdezd, ami téged is érdekel. Ha találtok közös témát, akkor tök jó, ha meg nem, akkor nem tökmindegy?

Próbáld arról kérdezni, amiben hasonló az érdeklődési körötök.

Kérdezd meg tőle, hogy hogy van, milyen volt a napja, vagy hogy hogy érzi magát. Indíts valami ilyen egyszerű kérdéssel a beszélgetést. Utána már könnyebben tudod folytatni, főleg akkor ha ő is visszakérdez.

Szerintem legyél laza, és nem idegeskedj ezen, próbálj meg egyszerű hétköznapi kérdéseket feltenni, mert azzal könnyen kapcsolatot lehet teremteni.

szerintem ha érdekled a srácot és vagy nem egy nyuszifülű akkor úgyis felfog tudni dobni valami témát. nincs mitől aggodni, biztos megtaláljátok a közös hangot.

Kérdezd meg, hogy mennyi az idő.

Amit csak akarsz, de lehetőleg olyat, ami a férfiakat érdekli, mert ezzel fel tudod magadra hívni a figyelmét.

Hát attól függ, hol, mikor. Nem kell nagy ügyet csinálni belőle. Csak kérdezz, ami éppen az eszedbe jut. Nem kell túlbonyolítani.

kérdezd meg hogy hogy van

Freeman írta:
kérdezd meg hogy hogy van


ez jó.

Bazsi
Bazsi
jó hát szerintem ez nem olyan nehéz kérdés. csak nyomd neki a sok hülyeséget azt kész

Ami őt érdekli.

Amit csak akarsz

Attól függ mi a szituáció, mert arról nem írtál sokat.

Zea
Zea
Nem kell ezt annyira túlparázni, csak add önmagad, és kérdezz, amit csak akarsz.

Minden fiú örül, ha egy lány megszólítja, vagy beszélget vele. Így igazából mindegy, hogy mit kérdezel tőle. A lényeg az, hogy ne akadjon meg a beszélgetés. Ami csak eszedbe jut. Mindegy, ha hülyeség, vagy lényegtelen dolog, az a fontos, hogy valamiről szóljon a beszélgetés. Akármit megkérdezhetsz tőle, vagy egyszerűen csak mondj valami érdekeset, vagy vicceset.

Azt kérdezd meg tőle, hogy mi a kedvenc autó márkája.

Nem kell ezt túlbonyolítani, de csak kérdezz, amit akarsz.
Sok sikert! Remélem összejön a dolog!

N
N
Fiúk segítsetek m van ha még nem találkoztál vele de érdekel mit kérdez?

N írta:
Fiúk segítsetek m van ha még nem találkoztál vele de érdekel mit kérdez?


Úgy érted, hogy mit kérdezz akkor, ha érdekel a srác, de még nem találkoztál vele?
Hát akkor próbálj meg vele találkozni, próbáld meg elhívni randizni. A mai világban egyáltalán nem gáz, ha a csaj hívja el a pasit randizni. De ha félsz randira hívni, akkor csak hívd el sétálni vagy moziba, vagy kérd meg, hogy kísérjen el mondjuk a könyvtárba vagy bármi. A lényeg, hogy tudjatok beszélgetni.

kérdezd meg tőle, hogy hogy van, és hogy milyen napja volt

Ha chaten, facebookon beszélgetsz vele akkor kérdezd meg, hogy mit csinál, milyen napja volt, mit fog csinálni a hétvégén. Ha személyesen mész oda hozzá, akkor egyszerűen csak kérdezd meg tőle, hogy mi a helyzet, vagy hogy hogy van. Nem kell túlbonyolítani.

Kérdezd meg tőle, hogy nem jön-e el veled meginni egy kávét valahol.

Attól függ, mit akarsz tőle. Ha "akarsz" valamit, a legegyszerűbb kérdés, ami tutira bejön: "Hozzád vagy hozzám?"

névtelen
névtelen
Nem kell sokat agyalni, elég ha csak szimplán ráírsz.

névtelen
névtelen
Ha ezt megérti, akkor már elég intelligens hozzád...

névtelen
névtelen
Ezek után minden világossá válik.
Az előző két választ is én írtam.

tömören (üzekedés szimbiózis)
tömören (üzekedés szimbiózis)
"Gyüssz táncunyi?"
"- Meg hát!"

recsko
recsko
Sziasztok lányok! Segitsèg kelle egy fiuval beszèlgetek de nem tudom hogy mit kèrdezzek tole!

Bababa
Bababa
Sziasztok Miről beszélgessek egy fiúval, már minden alap ,,kérdést" kitárgyaltuk pl(mizu?, micsi?,hogy vagy?,)... stb

névtelen
névtelen
Kérdezd meg tőle, hogy milyen volt a napja, milyen volt a hete? Meséljen valamit, ami mostanában történt vele.

névtelen
névtelen
"Bababa: Sziasztok Miről beszélgessek egy fiúval, már minden alap ,,kérdést" kitárgyaltuk pl(mizu?, micsi?,hogy vagy?,)... stb "

te sem lehetsz több, mint 13
vagy tévedek?

Krisztina
Krisztina
Sziasztok
Én csak kèrdezek és kérdezek de ö nem kérdez vissza most mi van ? Tényleg leleményesen válaszol a ficko .De én már ki fogytam a kérdésekböl .

névtelen
névtelen
Kérdezz még tőle, de ha mindig csak röviden válaszol, akkor lehet, hogy nem érdekled őt.

Nem kell túlbonyolítani, kérdezz tőle olyan dolgokat, hogy mi a hobbyja, meg miket csinál mostanában. Mindenki szeret magáról beszélni.

Anonymus
Anonymus
Kérdezd meg, hogy szereti-e a hamburgert.

Anonymus
Anonymus
Kérdezd meg tőle, hogy mit szoktott csinálni a szabadidejében. Minden fiú szeret a hobbijairól beszélni.

❤????
❤????
Kérdezz tőle a sportról pl a fociról arrol szivesen beszelnek a fiuk vagy valami számítógépes játékról. Érdeklődj hogy miket szeret.????

Anonymus
Anonymus
Kérd meg hogy meséljen valami jó sztorit

Mata love
Mata love
Lányok ha egy olyan fiúval írok akit nem ismerek és nem ér rá írni amikor írok neki csak még nézi és ennyi nem tudom mit tegyek pls

Anonymus
Anonymus
Hát szerintem ha nem ír vissza csak megnézi, akkor valószínűleg annyira nem érdekled, és van más lány, akivel tud beszélgetni. Szerintem engedd el, és keress valaki mást, jobban fogod magad érezni.

Anonymus
Anonymus
Sziasztok.nem mit kérdezzni egy fiu tol de mar alakú a hejzet és annyi mindent kérdeztem mar hogy ki fogytam a kérdesekből! Segicstek nekem Köszönöm e????

Fríz-horse
Fríz-horse
Mit tudnék kérdezni egy fiútól?
En eskü nem tom, max annyit, hogy szia, hogy vagy.
Milyen napod volt jó volt-e stb....

Szerencsesüti
Szerencsesüti
Fuhh hát én is kifogytam a kérdésekből de van pár alap
Hogy telt a napod
Mit sportolsz
Szüleiddel hogy jössz ki
Milyen tanuló vagy
Hogy érzed magad
Mit szoktál csinálni a szabadidődben
Hobbid van
Volt már komolyabb kapcsolatod
Van kedvenc ételed
Ki a kedvenc hírességed
Szoktál sétálni
Gyalog mész haza
Van házi állatod
Merre felé laksz
Kertes házatok van
Milyen zenéket hallgatsz
Szoktál sorozatokat nézni
Kedvenc film
Kutyás vagy macskás vagy
Van valami tehetséges
Mivel akarsz később foglalkozni
Vannak céljaid
Van álmod






Anonymus
Anonymus
Kérdezd meg, hogy hogy van.

Anonymus
Anonymus
Ez egy nagyon általános kérdés, és a válasz nagymértékben függ az adott szituációtól, és hogy milyen kapcsolatban vagy a fiúval. Az alábbiakban felsorolok néhány általános témát, amelyek segíthetnek neked, ha szeretnél beszélgetni egy fiúval:

Hobbik és érdeklődési körök: Kérdezd meg, hogy milyen hobbijai vannak, milyen sportokat űz, milyen zenéket szeret, milyen filmeket néz. Ezek a témák könnyen elindíthatnak egy érdekes beszélgetést.

Iskola vagy munka: Kérdezd meg, hogy melyik iskolába vagy melyik munkahelyen dolgozik. Ez az információ segíthet megismerni az életmódját és a napi rutinját.

Utazás: Kérdezd meg, hogy melyik volt az utolsó úticélja, vagy hogy milyen helyeket szeretne még felfedezni. Az utazásról való beszélgetés sok érdekes témát adhat.

Család: Kérdezd meg, hogy hogyan van a családjával, vagy milyen emlékei vannak a családjával töltött időkről. Ez segíthet megérteni az értékrendjét és a kapcsolatait.

Jövő tervek: Kérdezd meg, hogy mit szeretne elérni az életben, vagy hogy milyen céljai vannak. Ez segíthet megismerni az ambícióit és az életfilozófiáját.

Természetesen minden személy más és más, ezért érdemes figyelni arra, hogy milyen témák iránt érdeklődik a fiú, és hogy milyen beszélgetési témákkal érzi magát kényelmesen. Legyen bátor, legyél te magad és élvezd a beszélgetést!

Írj választ, oszd meg a tudásod másokkal!


Kapcsolódó témák

4 válasz
662 megtekintés
2 válasz
382 megtekintés
28 válasz
8e megtekintés
3 válasz
1e megtekintés
0 válasz
34 megtekintés
4 válasz
1e megtekintés