mit tegyek ha összevesztem a legjobb barátommal?

mit tegyek ha összevesztem a legjobb barátommal?

Próbálj meg vele kibékülni. Biztos valami lényegtelen dolgon vesztetek össze, amire már nem is fogtok emlékezni pár év múlva.

Andris
Andris
Sajna nem. Varj es probalj alkalmat teremteni, hogy hiányozzál neki. A Zsófi ötletéből akár durvább ödszeveszés is lehet. Talasztaltam....

Anonymus
Anonymus
Mit tegyek ha össze vesztem a legjobb Barátnőmmel és hallani sze akar rólam nem hiányzok neki le tiltot minden honnan
Elsőnek össze vesztünk az után megint jóba lettünk más nap azt írta hogy hagyjuk egymást de én nekem nagyon fontos volt már 2 szer bocsánat kértem 3ara nem akarok mit tegyek?

Panna
Panna
Hagyj neki kis időt, még neki is átkell gondolnia a dolgokat

Anonymus
Anonymus
Ez kicsit köcsögnek fog hangzani de próbáld meg féltékennyé tenni pl.
Ha van egy ellensége akot nem bír akkor tegyél úgy mintha a barárod lenne (persze az se baj ha a barátod lesz de ne nagyon barátkozzatok össze) Ha látod rajta ,hogy kicsit szarul van és sokat néz rátok akkor menny oda hozzá és kezdj beszélgetni vele.
Remélem ez segíteni fog .

Anonymus
Anonymus
Ősze vesztem a legjobb baratnőmmel
És valahogy szeretnék vele ki békeülni
De amiket ő mondod nekem az meg bocsáthatatlan sok rosszat tet velem
De mindig meg bocsátotam neki de
Ezek utan nem nagyon szeretnék vele
Ki békülni mert igazábol ő az unoka tesom
És én ő bene nagyon is meg bisztam de ő
Is bene nem vagyok bene bisztos hogy
Szeretet vagy sem mert neki van rajtam kívül 3 baratnője es az egyik el költözőt es az nekem a tesom és a másik is a tesom
De ő hatba szurta mert a szerelmevel le fekut es a másik is a tesom de ő nem tet vele semmi rosszat en szerintem es nem tudom bekuljek ki vele vagy sem 6 ev baratsag utan

Anonymus
Anonymus
szard le

Rózi
Rózi
Valaki segít mit írjak egy volt nagyon jo baratnomnek hogy ki béküljunk?

Bianka
Bianka
Szerintem ha van,( egy )barátod. Játszd meg vele hogy összevesztek és ő oda megy a nem barátodhoz és játszik vele közbe meg kihallgatja hogy mit beszél rólad és utána visszamegy hozzád és elmondja hogy mit beszéltek rólad

Írj választ, oszd meg a tudásod másokkal!